روکا سرام ؛ آغاز بهره برداری از خطوط تولید کاشی و سرامیک

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت روکا سرام یزد با ظرفیت تولید سالانه 3.600.000 متر مربع کاشی پرسلان لعابدار و برخورداری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز اروپا، شروع به فعالیت نمود.

logo roka ceram elenco

شرکت روکا سرام یزد، در 25 بهمن ماه سال 1397 با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشتغال زایی تقریبی 200 نفر و ظرفیت تولید سالانه 3.600.000 متر مربع تولید انواع پرسلان لعابدار به بهره برداری رسید.

این مجموعه نوآور با هدف ارتقاء قابلیت های صنعتی و خودکفایی کشور، توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی و با تکیه بر نوآوری متخصصین ایرانی و بین المللی در جهت ارائه انواع محصولات کاشی سرامیک تاسیس شده است و پیش بینی می‌شود حضور مستمر و پر رنگ در عرصه طراحی و ساختمان سازی داشته باشد.

روکاسرام در زمینی به مساحت 20 هکتار و زیر بنای بالغ بر 40 هزار متر مربع ، با برخورداری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز اروپا، در استان یزد واقع شده است.

روکا سرام به تغییر نگرش در سبک زندگی و خلق ارزش های پایدار معتقد است و هدف  آن معرفی به عنوان مجموعه ای نوآور و قرارگیری در جمع برترین برندهای بین المللی میباشد.

Roka ceram 1

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید