اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت مصری جِما، کِرِآدیجیت را به خاطر کیفیت و نوآوری آن انتخاب می‌کند

چاپگر Creadigit XXL HS که در کارخانه واقع در شهر سادات (Sadat)، قاهره نصب شد، جلوه‌های گرافیکی پیچیده‌ای را روی محصولات تولیدی جِما ایجاد می‌کند.

 

system ceramics logo
یک چاپگر جدید Creadigit XXL HS در شهر سادات، قاهره در کارخانه‌ای متعلق به جِما (Gemma) که نام تجاری ممتاز محصولات سرامیکی و پرسلانی مصری برای فضاهای داخلی امروزی است، نصب شده است.

قابلیت اعتماد فناورانه‌ای، سادگی استفاده و دقت در ایجاد طرح‌ها، عواملی هستند که باعث شدند تا این شرکت مصری، فناوری شرکت سیستم (System) را برای چاپ دیجیتالی با دقت تفکیک بالا انتخاب نماید. چاپگر برای ایجاد جلوه‌های گرافیکی پیچیده روی کاشی‌هایی با عرض‌های تا mm 950 پیش از پخت به کار می‌رود.
این قرارداد تأمین، ارتباط دراز مدت میان شرکت سیستم و جِما را بیش از پیش استحکام می‌بخشد و در همان حال، شعبه مصر شرکت سیستم، پشتیبانی محلی و آموزش مداومی را برای دستگاه‌های نصب شده در مصر فراهم می‌آورد.

مقالات مرتبط

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

DalTile خدمات هوشمند Sacmi را برگزید

DalTile Mexico، خدمات پشتیبانی و نگهداری پیشگیرانه Sacmi را برای دستگاه پرس و آسیاب خود به کار خواهد گرفت.DalTile مکزیک که یک تولیدکننده کاشی واقع

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید