سِرامیکا سیِلو در منطقه طراحی و مُد میامی افتتاح می‌شود

اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شوروم جدید میامی یک فروشگاه سرآمد برای لوازم حمام دست ساز ایتالیائی است.

ceramica cielo logo elenco
سالن نمایش جدید سِرامیکا سیِلو (Ceramica Cielo) که تولید کننده پیشرو بین المللی لوازم حمام مستقر در چیویتا کاستِلانا (Civita Castellana)، ایالت ویتِربو (Viterbo) ایتالیا است، به عنوان بخشی از فرایند بین المللی سازیِ شرکت رسماً در 1 نوامبر در میامی افتتاح شد.
این سالن نمایش که در قلب ناحیه طراحی میامی (Miami Design District) واقع است، فروشگاه سرآمدی است که سبک و ظرافتِ طراحی ایتالیا را به ایالات متحده می‌آورد و پنجره‌ای به دنیای سرامیک‌های دست ساز ایتالیائی می‌گشاید.
با سایه‌های خنثی و شکل‌های ریز خود، هر کدام با خلق و خوی متفاوتی طراحی شده‌اند تا نمایشِ محصولات عرضه شده را کامل کنند؛ این فروشگاه سرآمد، سنت و نوآوری را ترکیب می‌کند و با استفاده از طیف گسترده‌ای از راه حل‌های حمام، تفسیری معاصر از میراث فرهنگی غنیِ این نام تجاری را ارائه می‌دهد.
در کنار بسیاری از مجموعه‌های موفق سِرامیکا سیِلو، طرح بندیِ فروشگاه توسط دو کارگردان هنری شرکت، آندره‌آ پاریسیو (Andrea Parisio) و جوزپِه پِزانو (Giuseppe Pezzano) طراحی شده است.

مقالات مرتبط

ثبت سفارش Stone Italiana در Gruppo B&T

Stone Italia به Gruppo B&T یک کارخانه کامل برای تولید اسلب‌های کوارتزی بازسازی شده سفارش داده است. این کارخانه تا تابستان 2023 به کارخانه Verona

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید