اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

TECNA 2022: کنفرانس (پایداری در سرامیک) چهارشنبه 28 سپتامبر

کنفرانس تکنولوژی 28 سپتامبر 2022 در Rimini جنبه‌های مختلف انتقال اکولوژیک در صنعت سرامیک را بررسی خواهد کرد. برنامه را ببینید و صندلی خود را رزرو کنید.

tecna 2022 sostenibilita eng

کنفرانس تکنولوژی Tecna 2022 با عنوان پایداری در صنعت سرامیک توسط Acimac و IEG و با همکاری Ceramic World Review صبح روز چهارشنبه 28 سپتامبر در Future Arena سالن D5 در محل نمایشگاه Remini برگزار خواهد شد.

در این رویداد که توسط Enel Green Power تامین مالی می‌شود، جنبه‌های مختلف گذار اکولوژیک در صنعت سرامیک مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در جلسه اول که به مدیریت Francesco Bottino برگزار خواهد شد (سردبیر Hydronews) به دستاوردها و چالش‌های پیش روی استفاده از هیدروژن پرداخته خواهد شد و Claudia Bassano از ENEA موضوع مورد نظر را با توضیح درباره پتانسیل و توسعه استفاده از انرژی هیدروژن در بخش‌های دشوار روشن‌سازی خواهد کرد. سپس Lorenzo Ducci ( Hydrogen Business Unit، Enel Green Power) درباره نقش Enel Green Power در مسیر به کارگیری هیدروژن دوست­دار محیط زیست در کربن‌زدایی از صنعت سرامیک صحبت خواهد کرد.

در ادامه دو شرکت دیگری که مدت‌ها است به فعالیت‌های تحقیقاتی در این زمینه مشغول هستند به جنبه‌های مختلف مهندسی کارخانه خواهند پرداخت. Claudio Ricci چشم‌انداز مهندسی کارخانه Sacmi برای کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای و صرفه‌جویی در مصرف انرژی در فرآیند تولید کاشی و اسلب را ارائه خواهد کرد و سپس Givanni Santilli به پیشرفت راه حل‌های نوآورانه توسعه داده شده توسط SITI B&T برای استفاده از هیدروژن در صنعت سرامیک خواهد پرداخت.

جلسه دوم که توسط Paola Giacomini مدیریت خواهد شد (ویراستار Ceramic World Review) به بررسی جالب‌ترین نوآوری‌های فناوری صنعت سرامیک در زمینه صرفه‌جویی در انرژی، بازیابی و بازیافت مواد اختصاص داده خواهد شد. در ابتدا Andrea Torlai (System Ceramcs) درباره اقداماتی که این گروه مستقر در Firano در آخرین فناوری‌های ارائه شده خود برای بهبود پایداری زیست محیطی انجام داد خواهد پرداخت. در ادامه Marcello Fontanini (Sermat, LB Group) مثالی از اقتصاد چرخشی را ارائه خواهد کرد و راه‌کارهای مختلف برای بازیابی ضایعات و لجن از فرآوری سرامیک و استفاد مجدد از آن‌ها در فرآیند تولید را مورد بحث قرار خواهد داد.

در ادامه دو گزارش فنی درباره بهره‌وری انرژی و بازیابی حرارتی ارائه خواهند شد. در اولین گزارش Roberto Secchi (Poppi) به موضوعات تولید هم‌زمان و تصفیه خواهد پرداخت. در دومین گزارش که به وسیله EvangelosSchoinàs (Cami Depurazioni) ارائه خواهد شد یک فرآیند بازیابی حرارتی مجازی در مبدل حرارتی راندمان بالا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

سخنرانی نهایی به وسیله Marco Bertuzzi (رئیس بخش انرژی‌های تجدیدپذیر در Protesta-Sacmi Group) ارائه خواهد شد. وی در این سخنرانی به شرح چگونگی استفاده از مدل‌های جدید برای ترکیب بهبود بهره‌وری انرژی با تولید انرژی از منابع فتوولتائیک خواهد پرداخت. این کار سرعت حرکت دنیای سرامیک به سوی هدف کربن صفر برای مشتریان و مصرف کنندگان را شتاب خواهد بخشید.

 

پایداری در سرامیک

(با ترجمه هم‌زمان به زبان انگلیسی)

calendar tecnaچهارشنبه 28 سپتامبر از ساعت 9:30 صبح تا 12:30 بعد از ظهر.

منطقه کنفرانس Future Arena – سالن D5

ذخیره تاریخ

حامی اصلی

Enel Green Power log

برنامه

 • 9:30 صبح – خوش آمدگویی جلسه: دستاوردهای جدید هیدروژن: چالش‌ها و فرصت‌ها در اروپا مجری: Francesco Bottino، سردبیر Hydronews
 • 9:45 صبح – Claudia Bassano (ENEA): پتانسیل‌ها و توسعه استفاده از هیدروژن در حوزه‌های دشوار
 • 10:00صبح – Lorenzo Ducci (واحد تجاری هیدروژن – Enel Green Power): چگونگی کربن زدایی از صنعت سرامیک با استفاده از هیدروژن سبز: نقش Enel Green Power   
 • 10:15صبح – Claudio Ricci: (Sacmi): هیدروژن و فناوری‌های پایدارساز فرآیندهای سرامیکی
 • 10:30 صبح – Giovanni Santill (SITI B&T): راه حل‌های نوآورانه برای استفاده از هیدروژن در صنعت سرامیک
 • 10:45 صبح- پرسش و پاسخ

جلسه: اقتصاد چرخشی و بهره‌وری انرژی

مجری: Paola Giacomini، سردبیر Ceramic World Review

 • 11:00 صبح – Andrea Torlai (System Ceramics): اهداف پایدار در فناوری های جدید System Ceramics
 • 11:15 صبح – Marcello Fontanini (Sermat, LB Group): بازیافت ضایعات و لجن
 • 11:30 صبح – Roberto Secchi (Poppi): از بازیابی حرارتی تا تولید هم‌زمان: آخرین تحولات Poppi Clementino
 • 11:45 صبح – EvangelosSchoinàs (Cami Depurazioni) فناوری هایی برای کاهش هزینه های انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای در تولید سرامیک
 • 12:00 بعد از ظهر- Marco Bertuzzi (Protesa-Sacmi Group): سیستم‌های فتوولتائیک در صنعت سرامیک: روش ها و مدل ها
 • 12:15 بعد از ظهر – فرانچسکو تراپانانت (Enel X ایتالیا): جوامع انرژی: آخرین به روز رسانی ها و فرصت های تجاری برای بخش سرامیک
 • 12:30 بعد از ظهر – زمان سوال و نکات پایانی

 

صندلی خود را رزرو کنید

مقالات مرتبط

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید