اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

TECNA 2022: از فناوری تا ترندهای آتی

این نمایشگاه پیشرو در زمینۀ  فناوری­‌ها و لوازم صنعت سطوح در جهان، با تمرکز بر نوآوری‌­های این حوزه، از تاریخ 27 تا 30 سپتامبر 2022 در مرکز نمایشگاهی Rimini برگزار خواهد شد.

تکنولوژی به­‌روز و تحول کلمات کلیدی این نمایشگاه هستند. این نمایشگاه بین‌­المللی که در زمینۀ فناوری‌­­ها و تجهیزات صنعت سطح پیشرو است توسط گروه نمایشگاهی ایتالیا و با همکاری ACIMAC برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه که از تاریخ 27 تا 30 سپتامبر در مرکز نمایشگاهی Remini برگزار می‌­شود آخرین فناوری‌­های تولید به نمایش گذاشته خواهند شد، پیش نمایشی از ترندهای زیبایی­ شناسی و طراحی ارائه ­شده و ایده­‌ها و پیشرفت­‌های جدید مربوط به آیندۀ تولید صنعتی مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

به لطف طراحی جدید چیدمان نمایشگاه که به بازدیدکنندگان و غرفه­‌داران امکان ورود از هر دو در شرقی و غربی را می‌­دهد، این موضوعات که در قسمت شرقی مرکز نمایشگاهی واقع شده­ اند گسترش خواهند یافت.

Tecna Future Lab یکی از برنامه‌­های جدیدی است که در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد. هدف از این برنامه که شامل یک محوطۀ نمایشگاهی جدید و آزمایشگاهی از ایده‌­ها است گردآوری آخرین نوآوری‌­ها و ترندها در زمینۀ Industry 4.0 برای کسب اطمینان از تداوم نوآوری در صنایع تولیدی است.

در این پروژۀ ویژه، روند بهبود و تحول مضامینی مانند loT صنعتی(اینترنت اشیا)، هوش­ مصنوعی، تولید افزایشی، امنیت سایبری و خدمات­‌رسانی مورد بررسی قرار گرفته و فضایی هم به استارت‌­آپ­‌ها اختصاص داده شده­ است.

برنامه ­­ریزی‌­های مربوط به رویدادهای Tecna با تمرکز اصلی بر پایداری و تحقیق و توسعه در حال نهایی ­شدن است. کنفرانس تکنولوژی با عنوان پایداری در سرامیک­‌ها به یکی از ترندهای هر دو حوزۀ سرامیک و ماشین‌­آلات صنعتی سرامیک که در پرتو مسائل ژئوپولیتیک ملی و بین‌المللی فعلی در حال بازتعریف فرایندها و اهداف خود هستند، می‌­پردازد. در این قالب فراگیر جدید Tecna، رویداد نوآورانۀ دیگری نیز با عنوان رویداد تزئینات سطحی با هدف به نمایش گذاشتن راه حل‌­های نوین و پیشرفته برای تولید انواع سطوح و مواد، به فناوری مربوط به سطوح غیرسرامیکی ارائه خواهد شد.

­به‌­روزترین محصولات و ایده­‌های ارائه­ شده در طول این نمایشگاه چهارروزه در رویداد جدیدی که به بررسی زیبایی شناسی و روندهای جدید تکنولوژی می­‌پردازد مورد بررسی و تجزیه ­و­تحلیل قرار خواهند گرفت.

 tecna2022

مقالات مرتبط

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در این رویداد پنج سالن به طور اختصاصی به محصولات سرامیک

آماده سازی برای Tecna 2024

تاکنون و در حالی که 8 ماه تا برگزاری این نمایشگاه در 24 تا 27 سپتامبر در Remini باقی‌مانده است، 200 غرفه دار حضور خود

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در