اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
انتخاب مجدد Paolo Lamberti به‌عنوان ریاست Acimac

انجمن تولیدکنندگان فناوری‌های ایتالیایی ریاست فعلی این انجمن را برای یک دوره دو ساله دیگر و برای سال‌های 2024-2026 برگزید.

در نشست سالیانه اعضای عمومی Acimac (انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات سرامیکی ایتالیا) که چهارم ژوئن در محل انجمن در Villa Marchettin در Baggiovara، Modena برگزار شد، Paolo Lamberti برای یک دوره دو ساله دیگر و تا سال 2026 به ریاست این انجمن انتخاب شد. انتخاب مجدد Lamberti به ریاست این انجمن امکان ادامه کار سختی که از دو سال پیش آغاز شده و به پایان رساندن یک دوره چهارساله را به وی خواهد داد. تیم نایب رییس متشکل از Paolo Mongardi، Luca Bazzani و Bruno Bettelli نیز مورد انتخاب مجدد اعضای انجمن قرار گرفتند.

Lamberti پس از انتخاب مجدد خود اظهار داشت: “از تمامی اعضای گروه برای وفاداری و حمایت در دو سال بسیار چالش ­برانگیز گذشته تشکر می­کنم. ما در کنار هم و با همکاری معاونین، هیئت مدیره و سایر کارکنان Villa Marchetti خدمات خود را گسترش دادیم، پروژه‌های آموزشی مهمی را پیش بردیم و نقش خود در ارتباط و همکاری با موسسات را با همکاری انجمن‌های شریک خود Amaplast و Ucimac تقویت کردیم. هرچند شرایط نامساعد اقتصادی باعث شده سال‌های سختی پیش­رو داشته باشیم اما اعضای این انجمن همواره می‌توانند برای پشتیبانی و مشاوره عملیاتی روی Acimac حساب کنند”.

Lamberti ادامه داد: “ما در این جلسه به طور رسمی برند جدید خود با نام “ما Acimac هستیم” را معرفی کردیم. تمرکز اصلی این برند بر گسترش بین‌المللی فعالیت‌ها و ترویج استفاده از فناوری‌های تولید ایتالیا است. فعالیت‌های زیادی را برای دو سال آینده در نظر داریم و بر آن هستیم تا با تقویت انجمن، روابط نزدیک‌تری با اعضا داشته باشیم. در نمایشگاه Tecna که از 24 تا27 سپتامبر در Remini برگزار می‌شود فرصت خواهیم داشت تا با سایر شرکت‌های عضو ملاقات کنیم و از مهم‌ترین و هیجان­ انگیزترین نمایشگاه بین‌المللی صنعتی پیش­رو انتظارات زیادی داریم”.

مقالات مرتبط

تمدید همکاری IEG و ACIMAC تا سال 2030

همکاری گروه نمایشگاهی ایتالیا و انجمن تولیدکنندگان ماشین‌آلات تولید سرامیک ایتالیا در سه نسخه بعدی Tecna یعنی TECNA 2026،2028 و 2030 نیز ادامه خواهد داشت.گروه

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید