اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Isovista: یک سیستم معماری پیش ساخته

پانل های آجر پیش ساخته در اشکال متفاوت، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف موجود هستند و نمای منحصر به فرد و زیبایی خاصی را با شمایل یک نمای آجری سنتی ارائه می‌کنند.

FornaceSant’Anselmo از تجربۀ چندین سالۀ خود در ساخت آجرهای Isovista استفاده کرده و طیف وسیعی از پانل های آجری جدید را ارائه داده است که با حفظ کیفیت زیبای شناختی آجرهای نما، قابلیت عایق کاری بالایی در فضاهای داخلی و خارجی دارند.

طراحی نوآورانۀ زیرکوب‌های سطحی، پیوستگی کامل عایق‌کاری حتی در محل اتصالات را تضمین و اتصالات حرارتی را به طور کامل حذف می‌کنند. نصب ورقه‌های آجری به لطف طراحی اتصالات انگشتی و واشرهای لنگری تعبیه شده، بسیار آسان است و در چند مرحلۀ ساده با ثابت کردن آن­ها در محل و پر کردن درزها با ملات انجام می‌شود.

وزن کم این ورقه‌ها باعث تسهیل عملیات نصب، کوتاه شدن زمان مونتاژ و کم شدن قابل توجه هزینه‌ها و صرفه‌جویی در مصرف انرژی شده است. این ورقه‌های آجری در اشکال، اندازه‌ها و رنگ‌های مختلفی ارائه شده اند و تزئینات برجسته و جلوۀ زیبایی شناختی منحصر به فردی را به آجرهای سنتی افزوده اند.

santanselmo isovista 3

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه Desford توسط Forterra

Bedeschi به‌عنوان تنها تامین‌کننده Forterra، کل خط تولید این مجموعه، از بخش آماده سازی خاک رس تا بسته بندی نهایی را طراحی کرد.هفدهم می، تاسیسات

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید