اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

شرکت الجزایری Eurl Moulin واحد اکستروژن خود را ارتقاء می‌دهد

یورل مولین اولاد مع الله یک تولید کننده الجزایری آجر مستقر در سیدی علی در ایالت مستغانم تِکنوفیلیِره را به عنوان شریک فناورانه‌ای خود برای نوسازیِ واحد اکستروژن انتخاب کرده است.

tecnofiliere logo
یورل مولین اولاد مع الله (Eurl Moulin Ouled Maallah) یک تولید کننده الجزایری آجر مستقر در سیدی علی (Sidi Ali) در ایالت مستغانم (Mostaganem) تِکنوفیلیِره (Tecnofiliere) را به عنوان شریک فناورانه‌ای خود برای نوسازیِ واحد اکستروژن انتخاب کرده است.
این سفارش اکتبر گذشته تکمیل شد و شامل دو قالب اکسترودر برای آجرهای تو خالی، یکی برای B8 سایز mm 200×100 با 6 خروجی و دیگری برای B12 سایز mm 200×150 با 4 خروجی می‌باشد.
این شرکت 270،000 تن در سال ظرفیت دارد و به طور عمده شامل سایزهای آجر B8 و B12 است. در 2018، جدید عبدالرحمن مدیر عامل این گروه قصد دارد تا سرمایه گذاری‌های عمده‌ای در بخش کاشی بام انجام دهد؛ جائی که انتظار می‌رود تا به ظرفیت تولید بین 12 و 15 میلیون تن در سال برسد و فعالیت صادراتی را آغاز کند.

tecnofiliere

مقالات مرتبط

تداوم همکاری Sabo و Ladrillos Fortes و Sabo

راه‌اندازی یک کارخانه کامل و جامع (turnkey) که از سال 2014 آغاز شده است، به تقویت رابطه همکاری این دو شرکت منتهی خواهد شد.Sabo در

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید