اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Dumoulin Bricks شرکت Verdés را انتخاب می‌کند

تجهیزات جدید آماده‌سازی رُس با هدف بهبود فرایند تولید و افزایش ظرفیت ، طراحی و ساخته شده‌اند.

دومولین بریکز (Dumoulin Bricks) واقع در روزِلار، وِست فِلاندِرز (Roeselare, West Flanders) یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آجر رُسی در بلژیک است که با هدف بهبود فرایند تولید و افزایش ظرفیت، تدارک تجهیزات جدید آماده‌سازی مواد رُسی را به وِردِس (Verdés) واگذار کرده است.

پس از تجزیه و تحلیل عمیق، این شرکت اسپانیائی یک مخلوط کن فیلتردار مدل A-750-F و یک اکسترودر Magna 675 را پیشنهاد کرد؛ این‌ها راه‌حل‌هایی بسیار انعطاف‌پذیر هستند که به آسانی از کارآئی دستگاه‌های موجود پیش می‌افتند.

مدل A-750-F شامل یک مخلوط‌کن با دهانه باز mm 1800 است که یک منطقه فشرده‌سازی mm 875 را در خود جا می‌دهد.

ماده رسی در مقابل شبکه‌ای که ناخالصی‌ها را جمع می‌کند و همگن‌سازی بسیار مؤثری را تضمین می‌نماید، فشرده می‌شود.

اکسترودر Magna که با یک طراحی جدید و آخرین نسل از فناوری‌ها نوسازی شد، ظرفیت تولید تا 85 تن در ساعت (بیشتر از ظرفیت تولید فرایند تولید پیشین) و قطر مته mm 675 در محفظه خلاء و mm 650 در مقطع جلوئی دارد.

این پیکربندی می‌تواند با طیفی از فشارها تا bar 25 کار کند و انعطاف‌پذیری لازم را برای تولید اندازه‌های مختلفی از بلوک رسی فراهم می‌آورد.

همچنین فشار اعمالی بالاتر، کار با مقدار کم‌تری از آب را امکان‌پذیر می‌سازد و انرژی مصرفی خشک‌کن و کوره را کاهش می‌دهد.

پس از چند ماه کار، هنوز راه‌حل‌های Verdés تحت بیشترین ظرفیت‌های کاری خود به خوبی کار می‌کنند و چشم‌اندازهای گسترده‌ای را برای رشد آتی در تولید نوید می‌دهند.

مقالات مرتبط

تداوم همکاری Sabo و Ladrillos Fortes و Sabo

راه‌اندازی یک کارخانه کامل و جامع (turnkey) که از سال 2014 آغاز شده است، به تقویت رابطه همکاری این دو شرکت منتهی خواهد شد.Sabo در

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید