اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Cosmec: آخرین نسل اتوماسیون در Wienerberger مجارستان

Cosmec یک خط جدید اتوماتیک بارگیری/ تخلیه U-کاست را در یکی از تاسیسات مجارستانی این شرکت اتریشی نصب خواهد کرد.

Cosmec قصد دارد تا به‌زودی یک خط جدید بارگیری/ تخلیه خودکار U-کاست را در یکی از کارخانجات مجارستانی این شرکت اتریشی نصب کند. از این تجهیزات جدید برای مرتب‌سازی، بارگیری و تخلیه بسته‌های کاشی ساده و متعلقات مربوط به ­آن­ها و همچنین جابه‌جایی به خط پالت کردن استفاده می‌شود.

با نصب تجهیزات جدید، این کارخانه مجهز به 7 ربات 6 محوره Fanuc، امکان افزایش ظرفیت تولید کاشی‌های سقفی و کاهش قابل توجه تعداد پرسنل را خواهد داشت. به‌کارگیری گیره‌های مکانیکی مدرنی که برای جلوگیری از ایجاد کوچک‌ترین آسیب‌ها طراحی شده‌اند و جایگزین روش‌های دستی خواهند شد نیز به بهبود چشم‌گیرکیفیت محصولات منتهی خواهد شد.

Cosmec دیگر از سیستم باز و بسته کردن پنوماتیک استفاده نمی‌کند و در حال حاضر راه‌کارهای تکنولوژیکی پیشرفته‌تری که از طریق سروموتورهایی که توسط درایوهای بدون جاروبک هدایت و کنترل می‌شوند را جایگزین روش‌های قبلی کرده است. این فناوری علاوه بر بهبود عملکرد و دقت بالاتر، باعث کاهش چشمگیر هزینه های مربوط به تعمیر و نگهداری و در نتیجه مدت زمان از کار افتادن ماشین‌آلات می‌شود. هزینه‌ای که در تخمین هزینه‌های تولید، پس از هزینه‌های مربوط به انرژی و نیروی کار قرار دارد.

در نهایت هدف تولیدکنندگان ماشین آلات طراحی دستگاه‌ها در نهایت سادگی و سهولت مدیریت است.

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه Desford توسط Forterra

Bedeschi به‌عنوان تنها تامین‌کننده Forterra، کل خط تولید این مجموعه، از بخش آماده سازی خاک رس تا بسته بندی نهایی را طراحی کرد.هفدهم می، تاسیسات

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در