اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Ceipo: طراحی کاشی‌های سقفی و بازتاب‌ دهنده‌های نور، ترکیبی از زیبایی‌شناسی و کارایی

Ceipo با بیش از 40 سال سابقه­‌ی فعالیت در زمینه محصولات سفال خشک (پخته شده)، ویژگی‌­های منحصر به فرد سفال توسکانی را خلاقانه با طراحی و فناوری ایتالیایی ترکیب می‌­کند.

Ceipo در سال 1978 توسط Franca Poggiani و Silvano Cei که در حال حاضر سرپرستی شرکت را برعهده دارند، تأسیس شد؛ سفال تراکوتا، سرامیک‌­های چینی بازتاب ­دهنده­ نور، نماهای­‌سفالی‌چینی، کاشی­‌های سقف لعاب­‌دار و اقلام سفال تراکوتای دست ساز از تولیدات این شرکت است.

این شرکت محصولات خود را به بیش‌از 30 کشور در سراسر جهان صادر می‌­کند و به داشتن ظرفیت بالای ساخت سفارشی محصولات و توانایی در پاسخ‌گویی درخواست‌­های چالشی و اصلی معروف است: هر پروژه معین ممکن است از اجزاء و اشکال مختلفی تشکیل شده باشد.

Silvano Cei رئیس هیئت‌­مدیره: “این فرصت به ما داده شده است که به طور مداوم با برخی از مشهورترین شرکت‌­های معماری جهان همکاری کنیم“. “ما به تحقیق و طراحی به شدت متعهد هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما در طول سال‌­ها منحصر به فرد و قابل تشخیص باقی می‌­مانند“.

در مورد مسئله محیط‌ ­زیست می­توان اشاره کرد که تمام اتلافات سفالی به سیستم تولید بازگردانده می‌­شود و ضایعات پخته شده دوباره آسیاب می‌شوند. این دستگاه مجهز به سیستم‌های گردش آب و لعاب و سیستم فتوولتائیک برای خودتولیدی برق است.

مقالات مرتبط

افتتاح کارخانه Desford توسط Forterra

Bedeschi به‌عنوان تنها تامین‌کننده Forterra، کل خط تولید این مجموعه، از بخش آماده سازی خاک رس تا بسته بندی نهایی را طراحی کرد.هفدهم می، تاسیسات

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید