اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Bongioanni Stampi در تجهیزات جدید و پیشرفته سرمایه‌گذاری می‌کند

این سرمایه‌گذاریها، بخشی از راهبردهای نوآوری در تکنولوژی است که از لحاظ فنی، محصولات پیشرفته‌تر و کارآمدتر را برای مشتریان فراهم می‌آورد.

bongioanni stampi elencoبونجوآنی اِستامپی (Bongioanni Stampi) برای حفظ راهبری خود در تولید قالب برای صنعت آجر و کاشی،  یک مرکز ماشینکاری جدید Variaxis i-700 را انتخاب کرده که توسط Amazaki Mazak تولید شده است که این شرکت معظم ژاپنی در زمینه ابزارهای دستگاهی پیشرفته چند کاره با شعبه‌های مختلف در سراسر دنیا فعالیت می‌کند.

این سرمایه‌گذاری با راهبردهای نوآوری فناورانه‌ای شرکت سازگار است و از لحاظ فنی، محصولات پیشرفته‌تر و کارآمدتری را تضمین می‌کند. Variaxis i-700 که برای ماشینکاری قالب‌های فولادی ایده‌آل است، جدیدترین نسل از فناوری‌های موجود در بازار است و به لطف یک میز شیب‌دار و چرخنده، امکان ماشینکاری همزمان 5 محوره را برای چندین سطح فراهم می‌کند.

آزمایشاتی که انجام شدند مزایای عمده‌ای را از نظر سرعت پردازش و کیفیت محصول و همچنین کاهش قابل توجه در زمان تحویل نشان داده‌اند.

5 محور همزمان این امکان را برای مرکز ماشینکاری فراهم می‌آورد تا نیمرخ (پروفایل)های پیچیده‌ای را بر روی چندین سطح به طور همزمان ماشینکاری کند و شبیه‌سازی‌های گرافیکی دقیقی را ایجاد نماید.

بررسی‌های خودکار مداوم، حداکثر دقت و حداقل حاشیه‌های خطا و خطرات برخورد و همچنین کم‌ترین نیاز به مداخله اپراتور روی دستگاه را تضمین می‌کند.

bongioanni

مقالات مرتبط

تداوم همکاری Sabo و Ladrillos Fortes و Sabo

راه‌اندازی یک کارخانه کامل و جامع (turnkey) که از سال 2014 آغاز شده است، به تقویت رابطه همکاری این دو شرکت منتهی خواهد شد.Sabo در

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید