اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

حضور رقابتی تر شرکت Bedeschi در بازارهای بین المللی

شرکت‌های Sarl Djedei و Nexe در زمره بزرگ‌ترین قراردادهای سال های 2018 و 2019 هستند.

bedeschi logo sfondoBedeschi (بِدِسکی) با پیشرفت‌ها و پروژه‌های دستگاهی جدید و مهم به تثبیت حضور بین‌المللی خود ادامه می‌دهد.

یکی از مهم‌ترین قراردادها که در 2018 منعقد شد، با Sarl Djedei (سارل جِدِئی) (شهر تقورت، Touggourt) که تولیدکننده مشهور آجر در الجزایر است، برای نصب دستگاه آماده‌سازی جدید BEL F 100/13 انجام شد که با کانوایرهای تسمه‌ای جهت جابجائی مواد توده‌ای به سیلوها تکمیل می‌شود.

این دستگاه به منظور آماده‌سازی مواد رُسی و تغذیه سه خط تولید به کار خواهد رفت. Bedeschi سال 2019 را با یک قرارداد تأمین جدید با Nexe (نِکسه) که یک گروه کرواتی پیشرو است، آغاز کرد که با Bedeschi شراکت بلند‌مدت دارد. این قرارداد برای تجهیزات جدید جابجائی کاشی بام در کارخانه Polet (پولِت) در Novi Becej (صربستان) بسته شد.

این پروژه تأمین، شامل یک سامانه جدید بارگیری و تخلیه واگن خشک‌کن، سامانه‌ای برای قرار دادنِ کاشی‌های بام خشک به داخل کاست‌ها و یک خط تخلیه و بسته‌بندی محصول پخته می‌باشد. با گذشته‌ای تاریخی که به 1908 باز می‌گردد، Bedeschi امروزه یکی از مشهورترین شرکت‌ها در بخش آجر محسوب می‌شود.

هم اکنون که این شرکت توسط چهارمین نسل مدیریتی هدایت می‌شود، طرح‌های کلید در دست را طراحی می‌کند و می‌سازد که شامل طیف کاملی از دستگاه‌ها با همه مزایای فناوری سبز و Industry 4.0 از جمله فرآوری مواد رسی (از معدن تا آماده‌سازی)، انبارهای ذخیره‌سازی، اکستروژن و پرسکاری کاشی‌های بام و دیگر محصولات رسی پخته، سامانه‌های جابجائی (خطوط خودکار)، خشک‌کن‌ها و کوره‌ها می‌باشد.

Bedeschi طیف کاملی از خدمات پیش و پس از فروش را ارائه می‌کند و پشتیبانی مداومی را در طول عمر کاری کل دستگاه تضمین می‌نماید.

مقالات مرتبط

تداوم همکاری Sabo و Ladrillos Fortes و Sabo

راه‌اندازی یک کارخانه کامل و جامع (turnkey) که از سال 2014 آغاز شده است، به تقویت رابطه همکاری این دو شرکت منتهی خواهد شد.Sabo در

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید