اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

پیوستن Gmm Group به غول سوئدی Axel Johnson International

Axel Jonhnson International با خریداری بخش اعظم سهام گروه Gmm به بازار توزیع و خدمات صنعتی ایتالیا ورود می‌کند.

گروه سوئدی Axel Johnson International خرید بخش اعظم سهام Gmm Group را نهایی کرد. این گروه یک توزیع‌کننده پیشرو قطعات مکانیکی در صنعت سرامیک است که در Fionaro Modenese واقع شده­ و انجام این معامله امکان ورود این غول اسکاندیناوی به بازار توزیع و خدمات صنعتی ایتالیا را فراهم می‌آورد.

گروه Gmm در سال 1973 در Attilo Milani تاسیس شد و به سرعت به عنوان یک توزیع‌کننده پیشرو قطعات مکانیکی در صنعت سرامیک ایتالیا و جهان شناخته شد.

در طول سالیان، حوزه کاری این گروه به دلیل شور و اشتیاق و دیدگاه روشن نسل دوم خانواده با رهبری Silvia و Luca Milani به خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری تخصصی از طریق استراتژی تنوع‌گرایی عمودی گسترش یافت. Gmm Group در سال  2016 و پس از خریداری Gmm USA ،Bbm Industrial Maintenance را در Clarksville تنسی افتتاح کرد و سپس در سال 2020 و با خرید شرکت تخصصی E. Malaguti در حوزه بازسازی  قطعات الکترونیکی، حوزه کاری خود را گسترش داد. در حال حاضر و با داشتن 50 کارمند، Gmm Group در انتظار کسب گردش مالی بیش از 20 میلیون یورو در سال است.

با حفظ مالکیت مقدار قابل توجهی از سهام اقلیت و طبق شرایط توافقی، Luca Milani، همچنان مدیر عامل Gmm Group و در راس امور باقی خواهد ماند.

وی اظهار می‌دارد: “ما از به هم پیوستن Axel Johnson International و گروه Power Transmission Solutions group بسیار هیجان­ زده‌ایم. عضویت در یک گروه بزرگ بین‌المللی به تقویت موقعیت ما و امکان ارائه طیف وسیع‌تری از راه‌کارها و خدمات صنعتی به مشتریان منتهی خواهد شد. علاوه بر آن، امکان تسریع برنامه‌های رشد تجاری و بین‌المللی ما در بازار جهانی در حال تغییر و توسعه را فراهم خواهد آورد.”

مقالات مرتبط

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید