اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

استقبال پرشور صنعت سرامیک جهان از نمایشگاه UNICERA 2019 ترکیه

نمایشگاه UNICERA، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های جهان با بیش از 1200 برند تجاری مطرح در صنایع کاشی سرامیک، حمام و آشپزخانه ترکیه در مجتمع نمایشگاهی CNR Expo برگزار گردید.

banner D1 resize

این نمایشگاه تخصصی در ترکیه شهر استانبول و در بر گیرنده برجسته‌ترین برندهای موجود در صنعت سرامیک ترکیه اعم از: Akgün Ceramics، Anka Ceramics، Bien Ceramics Creavit، Decovita، Duratiles، ECA SEREL، Eczacıbaşı-VitrA، Ege سرامیک، سرامیک Esvit Eskişehir سرامیک، Etili سرامیک، گرانیتو، Granizer، Grohe، Güral، HITIT سرامیک، Idevit، ISVEA، سرامیک KALE، سرامیک Kütahya، Seramiksan، Seranit، Seranova، Termal سرامیک، سرامیک Usuk، و Yurtbay سرامیک را شامل می‌شود.

همچنین شرکت های برجسته ای از ایتالیا، اسپانیا، آلمان، پرتغال، مصر، هند، چین، تایوان، صربستان و ایران نیز محصولات خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند و شرکتهای ایرانی حاضر در نمایشگاه ، خاک چینی ایران، لعابیران ، پارس سولفیت و برند آرتما از شرکت کاشی گلدیس بودند.

در این نمایشگاه در مجموع 85 هزار خریدار، از جمله 20 هزار خارجی، از 130 کشورجهان از تاریخ 16 تا 20 بهمن ماه 1397 شرکت کردند، UNICERA میزبان بسیاری از محصولات مانند محصولات حمام، پوشش های کفپوش، فن آوری های نصب سرامیک، محصولات آشپزخانه، محصولات دکوراسیون، بسته بندی و ذخیره سازی بود و350 شرکت از صنایع مختلف با بیش از 1200 برند در مساحتی بالغ بر 100،000 متر مربع فضای نمایشگاهی ، به معرفی خود پرداختند. 

این نمایشگاه که یکی از بزرگترین نمایشگاه های تخصصی تجارت در ترکیه میباشد ، توسط شرکت CNR Holdings Istanbul Trade Fairs در همکاری با فدراسیون سرامیک ترکیه (TSF) و انجمن تجارت لوازم بهداشتی و انبارداری (TIMDER) برگزار شد ، این نمایشگاه همچنین توسط انجمن صنایع حمام اسپانیا (ASEBAN)، انجمن تولید کنندگان ایتالیایی ماشین آلات و تجهیزات سرامیک (ACİMAC) و Confindustria Ceramica ایتالیا (EDI، CER SPA) و سازمان تجارت ایتالیا (ITA) پشتیبانی شد. نزدیک به 100 متصدی تجاری 38 سفارتخانه از قبیل آلمان، اتریش، بلژیک، برزیل، فرانسه، هند، انگلیس، ایران، اسپانیا، ایتالیا، مالزی، پاکستان، پرو، پرتغال و روسیه نیز از نمایشگاه بازدید و حمایت کردند.

برای دیدن تصاویر برگزیده نمایشگاه به گالری تصاویر در ذیل خبر مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در این رویداد پنج سالن به طور اختصاصی به محصولات سرامیک

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید