اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Tecnargilla در سال 2022 برگزار خواهد شد

مهم‌­ترین نمایشگاه فناوری­‌های مربوط به سرامیک جهان Tecnargilla، مانند قبل هر دو سال یک­بار و در سال‌­های زوج برگزار خواهد شد.

logo tecna intمهم‌­ترین نمایشگاه بین­‌المللی فن­اوری‌­ها و راه‌­حل ­های مربوط به صنعت سرامیک Tecnargilla در سپتامبر سال 2022 در مرکز نمایشگاهی Rimini برگزار خواهد­ شد. این تصمیم توسط برگزارکنندگان،  Acimac و IEGگروه نمایشگاهی ایتالیا، اعلام و اشاره شد که: در شرایط بین‌­المللی موجود امکان برگزاری برنامه با همان اندازه، اثربخشی و سطح مشارکت بین­‌المللی قبلی که از نقاط قوت اصلی این نمایشگاه محسوب می‌­شد و آن‌­ را به برترین نمایشگاه جهانی در این حوزه تبدیل می‌­کرد وجود ندارد.

بنابراین برنامۀ برگزاری این رویداد به همان سال‌­های زوج برخواهد گشت. این تصمیم به شرکت‌­کنندگان در نمایشگاه اجازه می‌­دهد تا مشارکت خود را بهینه کرده و فن­اوری‌­ها و محصولات جدید را به نمایش بگذارند و مهم­تر از همه از تمامی مشتریان بین­‌المللی خود در Remini استقبال کنند. به‌­ طور سنتی Tecnargilla مشتریان خود را از حدود صد کشور مختلف در دنیا جذب کرده و بیشترین خریداران از آسیا، آمریکای جنوبی، خاورمیانه، آفریقا و اروپای شرقی وارد می‌­شوند.

همان­‌طور که قبلاً اعلام شده بود، نسخۀ بعدی این نمایشگاه با فرمول برگزاری جدید با نام Tecnaچگونه آن­را بسازیم معرفی و برجسته­ شده­‌ است. در این نمایشگاه طیف وسیع­‌تری از محصولات نمایشگاهی با تمرکز ویژه بر راه­‌حل ­هایی برای تحول دیجیتال کارخانه­‌ها و فناوری چاپ دیجیتال، پرداخت نهایی سطح، تدارکات و جابه­‌جایی اسلب‌­های بزرگ ارائه­ می‌­شود.

مقالات مرتبط

شمارش معکوس برای ASEAN Ceramics

نمایشگاه ماشین‌آلات، فناوری و مواد سرامیکی در آسیای جنوب شرقی، 28 نوامبر در Hanoi افتتاح می‌شود.  هفتمین نمایشگاه سرامیک ASEAN 2023 که پیشروترین نمایشگاه بین‌المللی

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید