اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

در MosBuild خانه‌ای ایده‌آل را که توسط استودیوی VOX Architects ساخته شده است، ببینید

مفهوم پروژه Perfect Home Multi بر پایه ساختارهای طبیعی بزرگ ماقبل تاریخی – بلوک‌های سنگی هزار ساله - استوار است.

مفهوم پروژه Perfect Home Multi بر اساس ساختارهای طبیعی عظیم دوره پیش از تاریخ – یعنی بلوک‌های سنگی هزار ساله – بنا شده است.

بوریس ووسکوبوئینیکُف (Boris Voskoboinikov) که سرپرست استودیو است، گفت: «برای خلق چیز جدید باید به گذشته شیرجه بزنید، به آغازها برگردید، از کُنه زمخت و ناخوشایند آن‌ها فاصله بگیرید و بر بالای نقطه شیرجه ظهور کنید. گذشته را با آینده مرتبط کنید».

خانه ایده‌آل یا ‘Neomegalit’، همان طور که از نام آن پیداست، شکل‌های ساده و نزدیک به طبیعی دارد. ایده این است که یک شخص با شخصی کردنِ فضا با استفاده از مجموعه‌ای از ابزارهای جهانی، بتواند محیط خودشان را ایجاد نماید.

تصویر معماری توسط استودیوی VOX Architects و به سرپرستی بوریس ووسکوبوئینیکُف تهیه شد. اساس طرح برنامه‌ریزی، اشکال هندسی ساده دایره و مربع است. در مرکز ترکیب به عنوان مرجعی از محراب پیش از تاریخی، یک فضای مشترک خواهد بود. اطراف آن را مناطقی کاربردی احاطه خواهند کرد که توسط معماران و طراحان مشهور – دیانا بالاشوا (Diana Balashova)، تاتیانا گورشکووا (Tatyana GorshkovaDesign WOW (جولیا سِلی‌وانووا (Julia Selivanova) و لیدیا میکائیلان (Lidia Mikaelyan))، ژنیا ژِدانووا (Zhenya Zhdanova)، آنا و الکساندر کراوس (Krauseآنا موراوینا (Anna Muravinaآناستازیا پانیبراتووا (Anastasia Panibratova) و بوریس اُبورِویچ (Boris Uborevich) طراحی می‌شوند.

خانه ایده‌آل مجهز به تجهیزات و مبلمان بسیار مدرن خواهد بود که با جدیدترین مصالح از شرکت‌های پیشرو ساختمانی و داخلی که در نمایشگاه MosBuild حضور دارند، تزئین خواهد شد.

آنتونیو لوپی (Antonio Lupi)، آسکو (Asko)، دوراویت (Duravit)، گِبِریت (Geberit)، هانس‌گروهه (HansgroheIVC، لاوفن (Laufen)، مَندِرس (Manders) و نولت کوخِن (Nolte Küchen) قبلاً مشارکت خودشان را در این پروژه تأیید کرده‌اند.

پروژه Perfect Home Multi را در تاریخ 31 مارس – 3 آوریل به طور زنده در MosBuild 2020 تجربه کنید.

آخرین فرصت برای پیوستن به صنعت ساخت و فضاهای داخلی در MosBuild 2020 : برای رزرو غرفه این جا کلیک کنید.

برای بازدید، این جا را کلیک کنید تا با استفاده از پرومو کُد “news” بلیط رایگان بگیرید.

(پرومو کد در واقع یک کد اختصاصی است که با استفاده از آن می‌توانید اپلیکیشن‌های غیر رایگان را به طور رایگان دانلود و بر روی دستگاه هوشمند خود نصب نمایید – مترجم)

 

مقالات مرتبط

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در این رویداد پنج سالن به طور اختصاصی به محصولات سرامیک

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید