اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Decortech: زیبایی شناسی در قلب Tecnargilla جای می گیرد

نمایشگاه تکنارجیلا 2020 در ایتالیا ، اقدام به اختصاص بخشی ویژه ای به زیبایی شناسی و دکوراسیون نموده است.

tecnargilla elencoتکنارجیلا، نفوذ خود را در حوزه طراحی و مباحث زیبایی شناسی توسعه میدهد . در دوره ای که زیبایی شناسی به طور فزاینده ای در کانون توسعه محصولات نهایی و فناوری های مدرن قرار دارد ، Tecnargilla یک بخش نمایشگاهی ویژه را به طور خاص به دکوراسیون و زیبایی های محصولات کاشی اختصاص داده است.

به دنبال راه اندازی موفقیت آمیز دو بخش جدید Greentech و T-Finishing در سال 2018 در بیست و هفتمین دوره از بزرگترین رویداد جهانی صنعت سرامیک و آجر ، که از 28 سپتامبر تا 2 اکتبر سال 2020 در مرکز نمایشگاه ایتالیا در نمایشگاه Rimini برگزار می شود، این نمایشگاه اما میزبان بخش جدید دیگری نیز خواهد بود: Decortech.(دکورتک)

این سالن جدید بخش  Kromatech را که بطور سنتی محصولات ، فناوری ها و خدماتی را که در برگیرنده جنبه زیبایی شناسی این صنعت را نشان میدهند،  به نمایش گذاشته است ، توسعه داده و تکمیل نموده است. ویترین دانش فنی شرکت های در حال تولید مواد اولیه و فناوری برای ارائه بالاترین کیفیت زیبایی و کیفیت محصول ، ارزش افزوده ای است که باعث افزایش رقابت درخرید محصول می شود. این مفهوم همچنین در حوزه ابعاد بزرگ نیز استفاده می شود ، روندی که در سالهای اخیر در بازار سرامیک نمود بیشتری یافته است. هدف از راه اندازی و توسعه  این بخش جدید در نمایشگاه، تثبیت و تقویت روند بازار برای به نمایش گذاشتن پتانسیل زیبایی شناسی گستره کاشی سرامیک است. بنابراین Decortech نه تنها میزبان محصولات و فناوری هایی در حوزه دکوراسیون خواهد بود ، بلکه همچنین از نرم افزار ، مواد ، طراحی و خلاقیت زیبایی شناختی استفاده می کند تا به بهترین روش بیانگر روند زیبایی شناسی و کاربرد مواد اولیه در سطوح و طراحی داخلی باشد. مضامینی که Tecnargilla همواره به بازدید کنندگان خود وعده داده است ، به ویژه در کارگاه سرامیک ، منطقه نمایشگاه ویژه گرایش ها و مفاهیم جدید در سرامیک را دربرگرفته است. در این فضا آخرین دستاوردها در حوزه رنگ و مواد پوشش داده میشود و جایزه طراحی Tecnargilla که توسط خود مرکز نمایشگاه راه اندازی شده است، مشوقی ست تا بتواند ابتکاری ترین فن آوری ها ، برنامه ها و مواد مورد استفاده در ساخت کف و سطوح دیواری آینده را از دل استعدادها و خلاقیت ها کشف کند. Decortech در شش غرفه در قسمت غربی مرکز نمایشگاه    C1 ، C2 ، C3 ، A1 ، A2 و  قرار دارد.

 

مقالات مرتبط

Ceramics China 2023 مدل Expo-Plus را پیاده خواهد کرد

در نمایشگاه Ceramics China 2023، پنج نمایشگاه مرتبط به صورت همزمان و با هدف برقراری ارتباط بین زنجیره‌های صنعتی مربوطه برگزار خواهد شد.مجتمع نمایشگاهی Canton

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید