اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
Cersaie 2021، هم حضوری و هم آنلاین

غرفه داران منتظر بازگشت رویداد حضوری با ایمنی کامل هستند: 80 درصد از غرفه‌های موجود 7 ماه قبل از شروع رویداد رزرو شده اند.

cersaie digital

چرسای، مهم‌ترین نمایشگاه کاشی‌های سرامیکی و تجهیزات حمام، در محل دائمی نمایشگاه های بلونیا – ایتالیا از 27 سپتامبر تا 1 اکتبر 2021 برگزار خواهد شد. نمایش امسال شاهد بازگشت نمایشگاه به شکل حضوری خواهد بود، و سخت ترین اقدامات ایمنی در زمانی که واکسیناسیون تقریبا انجام شده و محدودیت‌ها کمتر شده باشد، اتخاذ می‌شود.

اطمینان غرفه داران و نگاه آنها به آینده به خوبی در این واقعیت منعکس می‌شود که 80 درصد از فضای کل اختصاص داده شده برای چرسای 2019، 7 ماه قبل از شروع رزرو شده است. این درصد، همراه با این امر که درخواست غرفه داران از سراسر دنیا در حال ارسال است، امید بخش حضور بین المللی وسیعی است. این همچنین جذابیت چرسای و رابطه خوب آن با غرفه داران را نشان می‌دهد، که از کار مداوم در این زمان سخت نشات می‌گیرد.

یک خصوصیت کاملا جدید دوره 38 ام، چرسای دیجیتال است، که به مدت 3 هفته از 20 سپتامبر تا 8 اکتبر آنلاین خواهد بود. غرفه داران در نمایشگاه حضوری در رویداد آنلاین نیز شرکت خواهند کرد، که هدف از آن تکمیل و نه جایگزینی نمایشگاه حضوری است. به ویژه، این رویداد دیجیتال به طور کامل از پتانسیل‌های فن آوری اطلاعات، غیر حضوری سازی اطلاعات و رویدادها و دسترسی جهانی به اینترنت برای تثبیت این نقش، و حفظ جایگاه و اعتبار چرسای بهره خواهد برد.

مقالات مرتبط

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در این رویداد پنج سالن به طور اختصاصی به محصولات سرامیک

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید