اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Ceramics China 2023 مدل Expo-Plus را پیاده خواهد کرد

در نمایشگاه Ceramics China 2023، پنج نمایشگاه مرتبط به صورت همزمان و با هدف برقراری ارتباط بین زنجیره‌های صنعتی مربوطه برگزار خواهد شد.

مجتمع نمایشگاهی Canton از 19 تا 22 ژوئن در Guanzhou میزبان سی و هفتمین دوره Ceramics China 2023 خواهد بود. این نمایشگاه که به فناوری و مواد مورد استفاده در صنعت سرامیک اختصاص دارد، توسط Unifair Exhibition Service Ltd برگزار و توسط انجمن صنعتی سرامیک چین تامین مالی می‌شود.

برگزارکنندگان این نمایشگاه با برپایی پنج نمایشگاه مرتبط و با هدف گسترش دامنه غرفه‌داران و گسترش اتصال زنجیره‌های صنعتی از تولید تا خدمات پس از فروش، مدل Expo-Plus را در این نمایشگاه پیاده می‌کنند.

  • نمایشگاه بین‌المللی فناوری، تجهیزات و مواد اولیه برای محصولات غذاخوری سرامیکی (Tableware Tech 2023)

Tableware Tech 2023 تنها نمایشگاه حرفه‌ای متمرکز بر فناوری تولید و فرآوری ظرف سرامیکی در جهان بوده و طیف کاملی از فناوری‌ها، تجهیزات و راه‌حل‌های مرتبط با تولید ظروف سرامیکی در آن ارائه خواهند شد. این نمایشگاه مروج پیشرفت‌های تکنولوژیکی و نوآوری‌های مربوط به تجهیزات غذاخوری سرامیک صنعتی خواهد بود.

  • نمایشگاه بین‌المللی فناوری اطلاعات و دیجیتال‌سازی چین و کاربردهای آن در صنعت سرامیک (IDT Expo 2023)

در IDT Expo 2023 فناوری‌های عمدتا هوشمند و راه‌کارهای کاربردی مانند IioT، IMS، AS/RS و غیره به نمایش گذاشته خواهند شد. این نمایشگاه محلی برای به نمایش گذاشتن تمایل شرکت‌های سرامیکی به تغییر و ارتقا بوده و به بهبود کارایی کسب‌و­کار و رقابت در بازار کمک می‌کند.

  • نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست، فناوری کم کربن و پروژه ساخت نیروگاه برق PV چین (LCT Expo 2023)

LCT Expo 2023 با هدف به نمایش گذاشتن فناوری‌های جدی انرژی، راه‌حل‌های جایگزین انرژی و پیشرفته‌ترین فناوری‌های تسهیل‌گر توسعه سبز، کم کربن و با کیفیت بالا در صنعت برپا خواهد شد.

 

  • نمایشگاه بین‌المللی فناوری و تجهیزات فرآوری عمیق کاشی‌ها، اسلب‌ها و سنگ‌های سرامیکی (DPT Expo 2023)

در DPT Expo 2023 مجموعه کاملی از فناوری‌های فرآوری عمیق، تجهیزات و راه‌کارهای مرتبط با تولیدکنندگان کاشی و سرامیک، اسلب، سنگ‌های متخلخل و سنگ‌های طبیعی که در نتیجه تحقق تعاملات نوآورانه امکان تولید یافته‌اند، ارائه خواهند شد.

  • نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی چسباندن و درزبندی در کاشی‌های سرامیکی (PCT Expo 2023)

در نمایشگاه PCT Expo 2023 تمرکز اصلی بر مواد و فرآیندهای جدید چسباندن و درزبندی کاشی و سرامیک بوده و کاربردهای چسب کاشی و فرآیندهای نصب کاشی برای “خدمات تحویل محصول نهایی” به نمایش گذاشته خواهند شد.

مقالات مرتبط

“مسیر 40” در نمایشگاه Cersaie

نمایشگاه Cersaie به مناسبت چهلمین دوره برگزاری (بولونیا، از 3 تا 7 مهر ماه) مسیر چهل ساله پیشرفت و تکامل خود را در مسیری جذاب

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید