اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share
Ceramics China 2020 به تعویق افتاد

این نمایشگاه که قرار بود از 26 تا 29 ماه مه برگزار شود ، به دلیل شیوع ویروس کرونا در تاریخ دیگری برگزار می شود که هنوز تصمیم گیری نشده است.

CERAMICS CHINA intبا توجه به گسترش سریع جهانی ویروس Covid-19 در سطح جهانی ، برگزار کنندگان نمایشگاه سرامیک چین 2020 – فدراسیون مصالح ساختمانی چین ، انجمن ساخت سرامیک و مواد بهداشتی و ساخت و ساز CCPIT Subcouncil مواد مصالح ساختمانی – در تاریخ 30 مارس اعلام کردند که نمایشگاه به تعویق افتاده و تاریخ جدیدی را هنوز تصمیم نگرفته است.

این کمیته برگزار کننده تصمیم گرفت با توجه به الزامات دولت چین برای پیشگیری و کنترل ویروس ، اطمینان حاصل کند که سرامیک چین 2020 ، که در ابتدا قرار بود در محل نمایشگاه واردات و صادرات نمایشگاه پژژو چین برگزار شود ، از 26 تا 29 مه سال 2020 ، طبق الزامات دولت چین برای پیشگیری و کنترل ویروس و بهداشت و ایمنی کلیه غرفه داران و بازدید کنندگان و تضمین ویژگی های بین المللی این نمایشگاه به تعویق افتاد.

 

مقالات مرتبط

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در این رویداد پنج سالن به طور اختصاصی به محصولات سرامیک

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید