اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

سی و سومین Cerambath درست در برنامه شماست

نمایشگاه دو سالانه بین‌المللی سرامیک و حمام چین در فوشان (CeramBath) که به عنوان یک نمایشگاه کلان معتبر و مؤثر سرامیک و حمام در چین شناخته شده است، سی و سومین دوره خود را در 21-18 آپریل 2019 برگزار می‌نماید.

33rd cerambath img headerنمایشگاه پیشرو سرامیک و حمام آسیا در سه حوزه ارائه خواهد شد: China Ceramics City (شهر سرامیک چین)، China Ceramics Industry Headquarters (دفاتر مرکزی صنعت سرامیک چین) و Foshan International Conference & Exhibition Center (مرکز بین‌المللی کنفرانس و نمایشگاهی فوشان) که مساحت کل 400،000 متر مربع را در بر می‌گیرند. 800 نمایش‌دهنده از حدود 200،000 بازدید‌کننده استقبال خواهند کرد و تازه‌ترین محصولات خودشان را در حوزه کاشی‌های سرامیکی، محصولات حمام، موزائیک، سنگ، ماشین‌آلات سرامیک، مواد اولیه و دیگر محصولات مرتبط با سرامیک ارائه خواهند داد.

CeramBath به عنوان پنجره بازرگانی برتر صنعت سرامیک و حمام چین، یک زمینه (پلت‌فرم) مهم برای درک فناوری جدید، محصولات جدید و گرایش‌های جدید بخش سرامیک و همچنین یافتن محصولات مناسب سرامیکی و شرکای تجاری بلند مدت در چین می‌باشد.

برای اخذ بلیت الکترونیکی این جا کلیک کنید.

مقالات مرتبط

شمارش معکوس برای ASEAN Ceramics

نمایشگاه ماشین‌آلات، فناوری و مواد سرامیکی در آسیای جنوب شرقی، 28 نوامبر در Hanoi افتتاح می‌شود.  هفتمین نمایشگاه سرامیک ASEAN 2023 که پیشروترین نمایشگاه بین‌المللی

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید