اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

برگزاری نمایشگاه POWTECH 2019 در نورنبرگ

از نهم تا یازدهم اپریل، نمایشگاه Powtech 2019 در شهر نورنبرگ با حضور بیش از 900 شرکت برگزار خواهد شد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های مختص فرایند، آنالیز و هندلینگ مواد می‌باشد.

نمایشگاه Powtech 2019، یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های مختص فرایند، آنالیز و هندلینگ مواد از تاریخ نهم تا یازدهم اپریل در نورنبرگ برگزار خواهد شد.

بیش از 900 شرکت‌کننده در 6 سالن آخرین تکنولوژی‌های خودرا در زمینه سرامیک وشیشه-دارویی-مواد شیمیایی – غذایی – مواد معدنی غیرفلزی – محیط زیست و بازیافت به نمایش خواهند گذاشت. همه فرایندهای مکانیکی مواد (به صورت پودر وسالید) مانند خردایش، دپوسازی، جداسازی، فیلترکردن (سرند)، اختلاط، انتقال و انبارش شامل آن خواهند شد.

پاوتک powtech 2019 همچنین برنامه‌های کنفرانس، سمینار و اجراهای زنده همراه با تورهای نمایشگاهی در نظر گرفته است. یکی از مهمترین رویدادها در این نمایشگاه، Partec است. پارتک، کنگره بین‌المللی در زمینه فناوری‌های پارتیکل (ریز ذرات) در مرکز همایش نورنبرگ (OST) با عنوان “ریز ذرات برای زندگی بهتر” و با تمرکز روی تکنولوژی‌های آتی و اثرات آن روی محیط زیست و دانش زندگی (life science) اجرا می‌گردد.

بیش از 250 رویداد با شش سخنران زبده و مجرب، مهمترین فناوری‌های مفید در زمینه فیلتراسیون ریز ذرات و کاهش گاز CO2 را بررسی خواهند نمود.

مقالات مرتبط

آماده سازی برای Tecna 2024

تاکنون و در حالی که 8 ماه تا برگزاری این نمایشگاه در 24 تا 27 سپتامبر در Remini باقی‌مانده است، 200 غرفه دار حضور خود

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید