اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

همایش کاشی مرجان ” کاربرد سرامیک در معماری” در اراک

در تاریخ ۱۶مهر ماه ۱۳۹۸، شرکت کاشی مرجان همایشی تحت عنوان" کاربرد سرامیک در معماری ، نما و طراحی داخلی" با حضور معماران و مدیران صنعت ساختمان شهر اراک برگزار نمود و جدیدترین محصولات شرکت های خود و برندهای آنجلو سرامیکا و سروکوارنتا را به نمایش گذاشت.

Marjan Tileهمایش” کاربرد سرامیک در معماری ، نما و طراحی داخلی” فرصتی را فراهم آورد تا معماران و مدیران صنعت ساختمان شهر اراک دور هم جمع شده و ضمن آشنایی با جدیدترین محصولات شرکت های کاشی مرجان، آنجلو سرامیکا و سروکوارنتا  نظرات و دیدگاه خود را از نیازهای خود در حوزه صنعت سرامیک به مدیران این شرکت بیان کنند.

در این همایش که با سخنرانی مدیران شرکت کاشی مرجان و مهندس شروین حسینی برگزار گردید از کاربردهای کاشی در فضاهای مختلف ساختمان به طور خاص ویژگی های کاشی در نما و صنعت صحبت شد. همچنین در این مراسم ویژگی ها و روش های نصب خشک کاشی به معماران شهر اراک معرفی گردید.


Warning: exif_imagetype(): stream does not support seeking in /home/ttxcsotk/public_html/wp-includes/functions.php on line 3310

Warning: exif_imagetype(): stream does not support seeking in /home/ttxcsotk/public_html/wp-includes/functions.php on line 3310

 

مقالات مرتبط

آماده سازی برای Tecna 2024

تاکنون و در حالی که 8 ماه تا برگزاری این نمایشگاه در 24 تا 27 سپتامبر در Remini باقی‌مانده است، 200 غرفه دار حضور خود

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید

نمایشگاه Uniceramics Foshan

بزرگ‌ترین نمایشگاه صنعت سرامیک آسیا از 18 تا 22 آوریل در فوشان برگزار می‌شود. در