اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

“زیباشناسی پیشرفته زندگی”

27اُم سپتامبر Francesco Morace، جامعه شناس، در رویداد Vetriceramici در Cersaie سخنرانی خواهد کرد.

Francesco Morace جامعه‌شناس و محققی که برای بیش‌از 30 سال در زمینه تحقیقات اجتماعی و بازار مشغول به فعالیت بوده است 27اُم سپتامبر به عنوان سخنران مهمان در رویدادی که ساعت 16:00 توسط Vetriceramici برگزار خواهد شد، در غرفه Cersaie سخنرانی خواهد کرد.

در این رویداد به چهار مفهوم: منحصر به فرد بودن، پایداری، به‌جا بودن و به اشتراک گذاری که Morace آن­ها را تجسم الگوی آینده می‌داند تحت عنوان ” زیبایی شناسی پیشرفته زندگی” پرداخته خواهد شد.

این مفاهیم در درک چالش‌هایی که دنیای سرامیک برای پاسخگویی به نیاز بازار و مصرف کنندگان با آن‌ها مواجه است هم اهمیت زیادی دارند. در حال حاضر صنعت سرامیک پس‌از تغییرات شگرفی که در سه سال گذشته بشریت را تحت تاثیر قرار داده با فرصتی تاریخی برای برآورده کردن نیازهای جدید روبه‌رو است و تنها با افزایش ارزش محصولات خود قادر خواهد بود به این هدف دست پیدا کند.

evento morace vetriceramici

مقالات مرتبط

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید