اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

“زیباشناسی پیشرفته زندگی”

27اُم سپتامبر Francesco Morace، جامعه شناس، در رویداد Vetriceramici در Cersaie سخنرانی خواهد کرد.

Francesco Morace جامعه‌شناس و محققی که برای بیش‌از 30 سال در زمینه تحقیقات اجتماعی و بازار مشغول به فعالیت بوده است 27اُم سپتامبر به عنوان سخنران مهمان در رویدادی که ساعت 16:00 توسط Vetriceramici برگزار خواهد شد، در غرفه Cersaie سخنرانی خواهد کرد.

در این رویداد به چهار مفهوم: منحصر به فرد بودن، پایداری، به‌جا بودن و به اشتراک گذاری که Morace آن­ها را تجسم الگوی آینده می‌داند تحت عنوان ” زیبایی شناسی پیشرفته زندگی” پرداخته خواهد شد.

این مفاهیم در درک چالش‌هایی که دنیای سرامیک برای پاسخگویی به نیاز بازار و مصرف کنندگان با آن‌ها مواجه است هم اهمیت زیادی دارند. در حال حاضر صنعت سرامیک پس‌از تغییرات شگرفی که در سه سال گذشته بشریت را تحت تاثیر قرار داده با فرصتی تاریخی برای برآورده کردن نیازهای جدید روبه‌رو است و تنها با افزایش ارزش محصولات خود قادر خواهد بود به این هدف دست پیدا کند.

evento morace vetriceramici

مقالات مرتبط

Gruppo B&T به دنبال آینده‌ای سبزتر است

این مجموعه در حال تحقیق درباره فناوری هیدروژنی کوره‌ها و خشک‌کن‌ها است و سرمایه‌گذاری جدید را با پشتوانه وام 10 میلیون یورویی از BNL BNP

نصب سیستم فوتوولتائیک جدید در Inco

این تولیدکننده اهل Pavullo، طرح‌های خلاقانه متعدی را در برنامه پایداری خود اجرا خواهد کرد.Inco Industria Colori برای کاهش انتشار گاز دی‌اکسید کربن و صرفه‌جویی

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید