اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

“به ظاهر نامرئی” اکنون به صورت پادکست هم در دسترس است.

پروژۀ آموزشی Zschimmer& Schwarz Ceramco، با افزودن سرویس پادکست، دامنۀ خود را گسترش داده است.

پروژۀ آموزشی “ظاهرا نامرئی اما دائما حاضر” که دو سال پیش توسط Zschimmer& Schwarz Ceramco راه‌اندازی شد، در حال بهبود و تکامل است.

علاوه بر ویدئوهایی که در کانال یوتیوب این شرکت و همچنین در وبلاگ zslab.it آپلود می‌شوند، پادکست‌های مربوطه از اواخر ماه آوریل هر دوشنبه در میان، در پلتفرم‌های صوتی اصلیSpotify , Spreaker, Apple Google Podcasts هم انتشار خواهند یافت.

Zschimmer& Schwarz Ceramco قصد دارد تا با ارائۀ این پادکست‌ها توضیحات ساده و در دسترسی از دنیای پیچیده و ناهمگون مواد شیمیایی مربوط به تولیدات سرامیکی را به مخاطبان ارائه دهد و به مسائل مهم پیش روی تولیدکنندگان سرامیک بپردازد. در این پادکست‌ها دربارۀ منشا و علل مشکلات مختلف خواهند پرداخت و در صورت امکان راه حل‌هایی برای اجتناب، حل و یا حداقل کاهش این مشکلات ارائه خواهند داد.

نام پروژه (ظاهرا نامرئی اما دائما حاضر) به محصولات Zschimmer& Schwarz Ceramco که از مواد ژلاتینی شفافی ساخته شده اند که در کوره‌های سرامیکی می‌سوزند و بدون باقی گذاشتن هیچ اثری از خود تبخیر می‌شوند، اشاره دارد. این محصولات با وجود نامرئی بودن ظاهری، نقش مهمی در تضمین روان بودن فرایند و کیفیت فنی بالا و زیبایی چشم‌گیر محصولات سرامیکی ایفا می‌کنند.

zschimmer schwarz ceramco apparentemente invisibili 0

مقالات مرتبط

انتخاب نامزدهای TecnAward 2024

Tecna 2024 بار دیگر از 24 تا 27 سپتامبر در Remini میزبان برترین‌های صنعت سرامیک جهان خواهد بود.جایزه TecnAwards امسال پس از موفقیت چشمگیر نخستین

راه‌اندازی خط تولید %100 سبز Revigrés

Revigrés، شرکت Gruppo B&T را به عنوان شریک استراتژیک در پروژه‌های گسترش و پایداری برگزید.Revigrés که یکی از تولیدکنندگان برجسته کاشی و سرامیک در پرتغال

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید