اشتراک گذاری در twitter
Tweet
اشتراک گذاری در facebook
Share
اشتراک گذاری در linkedin
Share

Coverings

Coverings

 Atlanta, Georgia (USA)

Coverings برترین نمایشگاه و نمایشگاه بین المللی تجاری است که منحصراً به نمایش جدیدترین کاشی و سرامیک و سنگ طبیعی اختصاص دارد. این نمایشگاه با حضور غرفه‌دارانی از بیش‌از 40 کشور و جذب هزاران توزیع‌کننده، خرده‌فروش، سازندگان، پیمانکاران و تعیین‌کننده‌ها، متخصصان معماری و طراحی، سازندگان و توسعه‌دهندگان املاک، به بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نمایشگاه در نوع خود در ایالات متحده تبدیل شده است. به علاوه مطبوعات و روزنامه نگارانی که این صنعت حیاتی و پویا را پوشش می‌دهند.

پوشش ها صحنه ای برای معرفی برخی از نوآورانه ترین محصولات کاشی و سنگ در جهان است. این نمایشگاه همچنین با سمینارهای آموزنده، معتبر و جلسات نمایش زنده که در طول رویداد برگزار می شود، به عنوان منبع ارزشمندی برای ادامه آموزش برای همه گروه های شرکت کنندگان عمل می‌کند.

پوشش ها توسط:

برای بازدید از سایت نمایشگاه اینجا وارد شوید.

مقالات مرتبط

Ceramica Expo

Ceramica Expo  Cairo (Egypt) نمایشگاه بین المللی تولید سرامیک، ظروف بهداشتی، سنگ مرمر، مصالح ساختمانی و مصالح ساختمانی. برای بازدید از سایت نمایشگاه اینجا وارد شوید.

Ceramic Expo Bangladesh

Ceramic Expo Bangladesh  Dhaka (Bangladesh) Ceramic Expo Bangladesh یک نمایشگاه بین‌المللی در مورد صنعت جهانی سرامیک است که در بنگلادش برگزار می‌شود. تولیدکنندگان، صادرکنندگان و

Uniceramics Expo

Uniceramics Expo  Foshan, Guangdong (China) نمایشگاه Uniceramics بزرگ‌ترین نمایشگاه سرامیک در آسیا است. تخمین زده می‌شود که 600 غرفه دار و 150000 بازدید کننده حرفه

مقاله های اخیر

عناوین اصلی

بیشتر بخوانید